KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 5933109
*
nr 593 3109
Sidenmålning
Indien, 75x49
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 augusti 2009
kl 17:06:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/8 19:49:26
1
150 kr
9/8 15:50:05
2
200 kr
10/8 16:54:16
3
Vinnande bud
10/8 16:57:50
4
450 kr
10/8 16:58:50
4
600 kr
10/8 17:01:09
4
750 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien indien indisk sidenmålning vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
*
Sidenmålning
nr 593 3109
Sidenmålning
Indien, 75x49
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 augusti 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/8 19:49:26 | 1 | 150 kr |
| 9/8 15:50:05 | 2 | 200 kr |
| 10/8 16:54:16 | 3 | Vinnande bud |
| 10/8 16:57:50 | 4 | 450 kr |
| 10/8 16:58:50 | 4 | 600 kr |
| 10/8 17:01:09 | 4 | 750 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien indien indisk sidenmålning vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



